Izstādes „Ražots Liepājā” laikā varēs apmeklēt seminārus par uzņēmējdarbību

Ņemot vērā iepriekšējo izstāžu dalībnieku un apmeklētāju pozitīvās atsauksmes, arī šogad izstādes laikā, 6. un 7. martā, uzņēmējiem un citiem interesentiem būs iespēja apmeklēt vairākus seminārus, paneļdiskusijas un konsultācijas.


6. MARTA PASĀKUMU PROGRAMMA


7. MARTA PASĀKUMU PROGRAMMA


Ikviena interesenta dalība semināros, paneļdiskusijās un konsultācijās, tāpat kā apmeklētāju ieeja izstādē, būs bez maksas.


Papildu informācija pa tālruni 63404770 vai dome@dome.liepaja.lv.

 
Izstādi „Ražots Liepājā” organizē Liepājas pilsētas pašvaldība. Izstādi atbalsta Liepājas Speciālā ekonomiskā zona, Liepājas osta, Liepājas Olimpiskais centrs, Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs un Kurzemes Biznesa inkubators.

Informācija ievietota 2015. gada 25. februārī
____________________________________________________________________________________________________________
 
 
Izstādē „Ražots Liepājā” piedalīsies vairāk nekā 190 uzņēmēju

Pirmdien, 9. februārī, noslēdzās pieteikšanās izstādei „Ražots Liepājā”, kurā dalību pieteikuši 192 Liepājas un tuvāko novadu uzņēmēji. Izstāde „Ražots Liepājā” notiks 6. un 7. martā Liepājas Olimpiskajā centrā. Ieeja izstādē būs bez maksas.

„Šogad vērojama īpaši liela uzņēmēju atsaucība, piesakot savu dalību izstādei „Ražots Liepājā”. Izstāde norisināsies jau trešo reizi un redzams, ka uzņēmēju atsaucība arvien pieaug. Šogad savu dalību pieteikuši 124 ražotāji un 68 pakalpojumu sniedzēji, kas ir lielākais dalībnieku skaits, kāds bijis visā izstādes pastāvēšanas laikā. Izstādē ikviens liepājnieks un Liepājas viesis varēs iepazīties gan ar jauniem un vēl neredzētiem uzņēmēju produktiem un pakalpojumiem, gan arī vairāk iepazīt jau zināmus ražotājus, kas nodarbina vairākus simtus darbiniekus,” izstādi „Ražots Liepājā” aicina apmeklēt Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš.

Divu dienu izstāde tiks atklāta 6. martā plkst. 10.00 Liepājas Olimpiskajā centrā (LOC). Pirmajā dienā ikviens interesents izstādi varēs apmeklēt no plkst. 10.00 līdz 19.00. Ņemot vērā iepriekšējo izstāžu dalībnieku pozitīvās atsauksmes un ierosinājumus, arī šogad izstādes laikā uzņēmējiem un citiem interesentiem tiks organizēti semināri un paneļdiskusijas par tādām tēmām, kā biznesa stratēģijas veidošana, mazo uzņēmumu mārketings, komunikācijas prasmes, uzņēmēju pieredze darbinieku atlasē u.c.

Tāpat izstādes pirmajā dienā savās zināšanās un pieredzē individuālās sarunās dalīsies deviņi mentori, pie kuriem, iepriekš piesakoties, varēs saņemt konsultācijas par pārdošanu, radošo domāšanu biznesā, finanšu plānošanu un piesaisti, mārketingu, dizainu u.c.

Savukārt otrajā dienā, 7. martā, izstādi varēs apmeklēt no plkst. 10.00 līdz 17.00. Sestdien izstādes laikā tiks organizēts seminārs uzņēmējiem „BOSI – uzņēmēja gēns”, kā arī sarunu cikls „Enerģijas diena Liepājā”, kurā tiks runāts par to, kā samazināt izmaksas par apkuri un karsto ūdeni, elektroenerģijas patēriņa samazināšanas iespējām, videi draudzīgu transportu u.c.

Tāpat sestdien paralēli izstādei īpaši tiks padomāts par bērniem, aicinot uz LOC Tango zāli piedalīties līdz šim nebijušās radošajās aktivitātēs, kas saistītas ar mūziku, mākslu un dažādām radošajām darbnīcām.

Plašāka izstādes programma, semināru un darbnīcu laiki un cita informācija sekos. Aktuālākajai informācijai sekojiet līdzi izstādes mājaslapā un pašvaldības mājaslapā www.liepaja.lv.

Lai izstādes apmeklētājiem būtu vieglāk orientēties uzņēmēju pārstāvēto nozaru klāstā, visi dalībnieki tiks sadalīti septiņās lielās grupās, pēc kurām uzņēmumi tiks izkārtoti izstādes telpās:
  • izglītība, konsultācijas, reklāma;
  • kultūra, tūrisms, aktīvā atpūta;
  • skaistumkopšana, mode, tekstils;
  • pārtika, eko produkti, vide;
  • amatniecība un rokdarbi;
  • metālapstrāde un kokapstrāde;
  • būvniecība, transports, iekārtas.

Ņemot vērā lielo uzņēmēju atsaucību dalībai izstādē „Ražots Liepājā”, šogad izstādes dalībnieki atradīsies Liepājas Olimpiskā centra arēnā, 1. stāva foajē, 2. stāva foajē un hallē pie Rožu zāles. Pirmo reizi izstādes dalībnieki „izies” arī ārpus Liepājas Olimpiskā centra telpām, izmantojot arī daļu no stāvvietām pretim galvenajai ieejai. Tāpat izstādes ietvaros Rožu zālē notiks semināri uzņēmējiem un citas aktivitātes. Savukārt Tango zāle sestdienā pārtaps par „Brīnumzemi bērniem”, kur izstādes jaunākie apmeklētāji varēs līdzdarboties dažādās radošajās aktivitātēs.

Gan uzņēmēju dalība izstādē, semināros un konsultācijās, gan apmeklētāju ieeja izstādē būs bez maksas.

Izstādi „Ražots Liepājā” organizē Liepājas pilsētas pašvaldība. Izstādi atbalsta Liepājas Speciālā ekonomiskā zona, Liepājas osta, Liepājas Olimpiskais centrs, Liepājas Bērnu un jauniešu centrs un Kurzemes Biznesa inkubators.

Papildu informācija pa tālruni 63404770 vai dome@dome.liepaja.lv.

Kā jau iepriekš ziņots, 6. un 7. martā Liepājas Olimpiskajā centrā jau trešo reizi notiks lielākā vietējo uzņēmēju izstāde „Ražots Liepājā”, kuru aicināts apmeklēt ikviens interesents, lai iepazītu Liepājas pilsētas un apkārtējo novadu uzņēmumus, to piedāvāto produkciju un pakalpojumus.


Informāciju sagatavoja:
Dace Ķēde, Liepājas pilsētas domes sabiedrisko attiecību speciāliste
E-pasts: dace.kede@dome.liepaja.lv; tālr.: 63404743
kalendars.liepaja.lv

Informācija ievietota 2015. gada 10. februārī